Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları başta adaptör girişindeki aşınmalardır. Buna benzer arızalar şarj kablosunun çıkarılmasından kaynaklandığı gibi kabloyu bağlıyken çevirmek yerinden oynatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör tamiri arızalı jakın fabrika ürtimi jakla değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi bilgisayar adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer sorun sebeple yanmasıdır. Bu tarz arızalar genelde garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik hatlarından ayrı bir ortamda kullanmanızdır. Diğer elektrik hatları manyetik bir kapsam oluşturduğundan ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör girişi laptopunuza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan şarj aleti kablosunu elektrik bandı ile bantladıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak laptopunuzu pili sökerek direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Mb50 Adaptör

Öbür kullanıcı problemi ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş kopmaları ve tuş yapışmaları bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.